Titkár(nő). Kozep-Dunantul. Hungría

Oferta de empleo de Secretarios (general) en Kozep-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general).
Irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozások, gépírók és adatrögzítők : Titkárok (általános) : Titkárok (általános).

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) PLASTMO-BALATON KFT Titkár(nő) munkatársat keres sümegi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.12 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8330 Sümegy, Béke tér 13., Személyesen v.telefonon v.e-mailben fényképes szakmai önéletrajzzal.. További információ:Feladatok:levelek írása,postázása,iktatás,irattározás,számlázás,házi pénztár vezetése

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 612 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 07/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: PLASTMO-BALATON KFT.

Dirección: 8360 Keszthely, CSAPÁS út 4522/6..

Contacto: Horváth Csilla

Email: szabone.gizellaReemplazar por una arrobaplastmobalaton.hu

Teléfono: (30) 385-8002.

Ver las 572 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general) ofertadas.