Textilipari gép kezelője és gyártósor mellett dolgozó (textilipari gyártósor mellett dolgozó)

Ofertas de trabajo de Operadores de máquinas de preparación de fibras, hilado y devanado en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero : Operadores de máquinas de preparación de fibras, hilado y devanado.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Textil-, szőrme- és bőrterméket gyártó gépek kezelői : Fonalelőkészítő, -fonó és -sodró gépek kezelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) C.TESSILE Kft. Textilipari gép kezelője és gyártósor mellett dolgozó munkatársat keres szentgotthárdi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.23 - 2019.06.22, állásegyeztetés helye és módja: Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályán: 9970 Szentgotthárd, Széll Kálmán tér 11, személyesen, Bartakovics Attila 94/552-788. Juttatások:munkaruházat, fél év munkaviszony után erzsébet utalvány, 86%-os munkábajárási költségtérítés, Speciális munkakörülmények:ép látás, logika, állóképesség, kézügyesség, 3 műszak, Speciális követelmények:kézügyesség, ép látás, logika, három műszak

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1042 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 20.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 129770.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: C.TESSILE Kft..

Dirección: 9970 Szentgotthárd, Hunyadi János utca 33.

Contacto: Göncz Zsuzsanna

Teléfono: ( ).

Ver las 16 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos textiles y artículos de piel y cuero : Operadores de máquinas de preparación de fibras, hilado y devanado ofertadas.