TESTER/KA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ OSTRAVA, Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Oferta de empleo en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes.
Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:
Hledáme na pozici SW tester pro ověřování kvality nově vyvíjených částí systémů a aplikací v C#, /.NET prostředí našeho informačního systému ERP a logistických IS. Co bude náplní práce: - být součástí testovacího týmu - testování výstupu z vývoje - podílení se na vývoji testovacích scénářů - seznamování s funkčností systému - usilování, aby systém měl co nejméně chyb a zákazník byl spokojený - komunikace s týmem konzultantů, projektových manažerů a programátorů Co požadujeme: - zkušenosti z testování informačních systémů - analytické myšlení - pečlivost - komunikativnost - mít chuť na sobě pracovat a učit se nové věci Nabízíme • zajímavou práci s možností seberealizace • možnost dalšího profesního vzdělávání a osobního rozvoje • program adaptačního zapracování • motivující finanční ohodnocení • zázemí stabilní firmy, výborný kolektiv s pohodovými lidmi • zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, bonusy/prémie, stravenky, penzijní připojištění, vzdělávací kurzy, školení, firemní akce) • termín nástupu: ihned nebo dohodou • místo výkonu práce: Ostrava • ohodnocení dle míry seniority/zkušeností Zaujala Vás tato nabídka na spolupráci? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis včetně fotografie na emailovou adresu karieraReemplazar por una arrobaelinkx.cz Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 394 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 25000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Lucie Králová, HR manažer

Empresa: E LINKX a.s..

Contacto: Ing. Lucie Králová, HR manažer

Email: karieraReemplazar por una arrobaelinkx.cz

Ver las 230 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.