Területi képviselő. Eszak-Alfold. Hungría

Oferta de Agentes de compras y consignatarios en Hungría (Eszak-Alfold)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras y consignatarios.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Értékesítési és beszerzési ügynökök, üzletkötők : Kereskedelmi üzletkötők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Assist-Trend Alföld Kft Területi képviselő munkatársat keres szolnoki munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: rugalmas, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelenkezés a bato.adriennReemplazar por una arrobaassist-trend.hu címre küldött fényképes önéletrajzzal. További információ:munkáltató fő tevékenységi köre háztartás-higiéniai és közületi papírtermékek gyártása, feldolgozása és kereskedelme. alkalmazási feltétel több éves tapasztalat, gyakorlat, jó kommunikációs készség, határozottság, megbízhatóság, jó megjelenés

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 553 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Assist-Trend Alföld Kft.

Dirección: 5100 Jászberény, SZENTKÚTI tér 14..

Contacto: Terjéki-Bató Adrienn

Email: bato.adriennReemplazar por una arrobaassist-trend.hu

Teléfono: ().

Ver las 109 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras y consignatarios ofertadas.