Területi képviselő (Területi képviselő). Nyugat-Dunantul

Oferta de trabajo de Agentes de compras y consignatarios en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras y consignatarios.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Értékesítési és beszerzési ügynökök, üzletkötők : Kereskedelmi üzletkötők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) HUPT Korlátolt Felelősségű Társaság Területi képviselő munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet e-mail-ben csatolt önéletrajzzal az officeReemplazar por una arrobaberettyan.hu címen. . További információ:A debreceni székhelyű Hupt. Kft. Győr környéki munkavégzési helyre keres 1 fő területi képviselőt. Elvárás: gimnáziumi vagy szakközépiskolai érettségi bizonyítvány, B kategóriás vezetői engedély. Idegen nyelv ismerete előnyt jelent. Teljes munkaidős állás, 08:00-16:00 óráig. Bérezés megegyezés szerint. Jelentkezni lehet e-mail-ben önéletrajz megküldésével az officeReemplazar por una arrobaberettyan.hu címen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1048 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: HUPT Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 4225 Debrecen (Józsa), Ispán utca 7..

Contacto: Berettyán Péter

Email: officeReemplazar por una arrobaberettyan.hu

Teléfono: (70) 777-0888.

Ver las 101 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de compras y consignatarios ofertadas.