Trabajos de Vendedores por teléfono en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Telesales Operátor (call Center Munkatárs (megváltozott Munkakép.))

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Egyéb értékesítési foglalkozások : Telefonos/multimédiás értékesítő ügynökök.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Nádor Autó Gépjárműkereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság Telesales operátor munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.19 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni munkakör megjelöléssel a bognar.ildikoReemplazar por una arrobagyor.gov.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet. További információ:Nádor Autó keres 1 fő call centeres munkatársat, telefonközpont kezelésére. Az állásra megváltozott munkaképességű ügyfelek jelentkezését várják! Elvárás: jó kommunikációs,problémamegoldó, műszaki, készség, felhasználó szintű számítógépes ismeretek. Előny: hasonló munkakörben szerzett tapasztalat. Jelentkezni munkakör megjelöléssel a bognar.ildikoReemplazar por una arrobagyor.gov.hu e-mail címre küldött fényképes önéletrajzzal lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1048 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 30.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Nádor Autó Gépjárműkereskedelmi és Szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság.

Dirección: 9028 Győr, Fehérvári út 76..

Contacto: Bognár ildikó

Email: bognar.ildikoReemplazar por una arrobagyor.gov.hu

Teléfono: (96) 528-770.

Ver las 571 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono ofertadas.