Tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr. Kozep-Dunantul

Trabajos en Hungría (Kozep-Dunantul) de Conductores de camiones pesados

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Járművezetők és mobilgépkezelők : Kamionsofőrök és autóbuszvezetők : Kamion- és teherautósofőrök.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) GYURKAMION KFT. Tehergépkocsi-vezető, kamionsofőr munkatársat keres móri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.03.21 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8060 Mór, Hammerstein U. 7, Telefonos egyeztetés után a munkáltató személyes felkeresése.. További információ:Pályakezdők jelentkezését is várják C+E Kat jogosítvány szükséges. GKI kártya megszerzésében tudnak segíteni. Jelentkezés: Mansberger Mária 20/999-7155

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 583 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 19/03/2017.

Nº de vacantes: 16.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 127500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: GYURKAMION KFT..

Dirección: 8060 Mór, Wesselényi út 16/a..

Contacto: Mansberger Mária

Email: munkaugyReemplazar por una arrobagyurkamion.hu

Teléfono: (06) 20/999-7155.

Ver las 1,817 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados ofertadas.