tegevusjuhendaja. Pohja-Eesti. Estonia

Contratación de Otros profesionales de la salud en Pohja-Eesti (Estonia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud.
Tippspetsialistid : Tervishoiu tippspetsialistid : Muud tervishoiu tippspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:
võib olla ka tervisehoiu ja sotsiaalteenuste valdkonna õpetrakenduslik kõrgharidustegevusjuhendaja on erihoolekande valdkonna spetsialist, kes juhendab ja toetab psüühilise erivajadusega inimest igapäevatoimingute, töö- ja huvitegevuste sooritamisel, et tagada maksimaalne iseseisvus ja elukvaliteet, lähtudes humanistlikust ja holistlikust inimkäsitlusest Tegevusjuhendaja töötab meeskonnas ning teeb juhendatava huvides koostööd tema sotsiaal- ja ametnikevõrgustikega. Tegevusjuhendaja töös on oluline pidev enesetäiendamine ja elukestev õpe.mitmekesist töökeskkonda

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 926 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 23/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Lenguas exigidas: estonio: (bueno) ,ruso: (notable) .

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Viktoria Turõgina, viktoriaReemplazar por una arrobaedu24.ee

Empresa: Mittetulundusühing TÖÖTUTE ADAPTATSIOONIKESKUS.

Dirección: Tallinna linn, Harju maakond.

Contacto: Viktoria Turõgina

Email: viktoriaReemplazar por una arrobaedu24.ee

Ver las 28 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud ofertadas.