Demanda de Vendedores en Pohja-Eesti (Estonia)

Teenindaja Tallinna Selveritesse

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores.
Teenindus- ja müügitöötajad : Müüjad.

Descripción de la oferta de trabajo:
vanus alates 18-aastat (ülemist vanusepiiri ei ole);soov ja tahe töötada klienditeeninduse valdkonnas; kohusetunne, viisakus ja ausus kõrgetasemeline teenindamine kassas, letis ja müügisaalis ning kaupade väljapanek garanteeritud stabiilset sissetulekut; väljaõpet kohapeal; paindlikku töögraafikut; võimalusel töötamist osalise tööajaga; toetavaid kolleege; tasuta koolitusi; soovi korral häid arengu- ja karjäärivõimalusi; hulgaliselt toetusi, soodustusi, kompensatsioone; kokkuleppel hüvitame osaliselt sõidukulud; võimalust liituda Spordiseltsi ja Kultuuriklubiga töö on graafiku alusel kaupluses, enamasti on 12-tunnised vahetused ning graafikuks pikk ja lühike nädal; teenindajaid vajame järgmistesse kauplustesse: Arsenali Selver asub Erika 14; Balti jaama Selver asub Toompuiestee 37; Balti Jaama Turu Selver asub Kopli 1; Järve Selver asub Pärnu mnt 238; Kadaka Selver asub Kadaka tee 56A; Kakumäe Selver asub Rannamõisa tee 6; Kärberi Selver asub K. Kärberi 20/20a; Läänemere Selver, Läänemere tee 28; Marienthali Selver, Mustamäe tee 16; Merimetsa Selver, Paldiski mnt 56; Mustakivi Selver, Mustakivi 3a; Pelgulinna Selver, Sõle 51; Pirita Selver, Rummu tee 4; Punane Selver, Punane 46; Pääsküla Selver, Pärnu mnt 536b; Tondi Selver, Tammsaare tee 62. Torupilli Selver, Vesivärava 37; Tähesaju Selver, Tähesaju tee 1 Kandideerida saad CV Keskuse, CV-Online ja www.selver.ee kaudu, saates enda CV; kandideerida saad ka nii, et täidad kaupluse infoletis kohataotlusankeedi. Lisainfo telefonil 6673785, personalispetsialist Kristi Aasa.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 926 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 12/06/2017.

Nº de vacantes: 20.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Lenguas exigidas: estonio: (bueno) ,ruso: (elemental) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Kristi Aasa, personalReemplazar por una arrobaselver.ee, 6673785

Empresa: Selver AS.

Dirección: Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Kristi Aasa

Email: personalReemplazar por una arrobaselver.ee

Teléfono: 6673785.

Ver las 396 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores ofertadas.