Búsqueda en Liberecký kraj (República Checa) de Administradores de sistemas

Technik Kis - Komunik. A Informač.služba, Systémoví Administrátoři, Správci Počítačových Sítí

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores : Administradores de sistemas.
Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí : Systémoví administrátoři (správci systémů).

Descripción de la oferta de trabajo:
Služebního místo technik KIS - komunik. a informač.služba, ve služební hodnosti komisař Se zařazením: HZS Libereckého kraje Úsek IZS a operačního řízení Oddělení KIS Místo služebního působiště: Liberec Náplň služebního místa: Zajišťování správy (administrování) systému výpočetní techniky. Metodické usměrňování uživatelů, definování jejich problémů a jejich řešení se všemi účastníky správy systému, například se správou operačních systémů databází, sítí, případně s dodavateli. Předpokládaný termín ustanovení na služební místo: 01.07.2017 Charakteristika služebního místa: * tarifní třída 07 * minimální stupeň dosaženého vzdělání vyšší odborné nebo vysokoškolské v bakalářském studijním programu Zákonné požadavky na volné služební místo: * Musí splňovat předpoklady pro získání oprávnění přístupu k utajovaným informacím podle zákona č. 412/2005 Sb., o ochraně utajovaných informací a o bezpečnostní způsobilosti, ve znění pozdějších předpisů, na stupeň utajení Důvěrné Nárokové složky služebního příjmu: * základní tarif v tarifním stupni podle započitatelné praxe * zvláštní příplatek podle § 120 odst. 3 zákona v 2. skupině, rozpětí 1.000 Kč až 3.000 Kč * základní tarif bude zvýšen o 10% za službu ve dvousměnném, třísměnném nebo nepřetržitém režimu služby v případě, že ji vyhlašovatel na volném služebním místě vyžaduje Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné služební místo k přihlášce: * profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání * ověřené kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání V souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašovatel informuje uchazeče o tom, že bude shromažďovat, zpracovávat a uchovávat jeho osobní údaje, včetně citlivých údajů v rozsahu nezbytném pro uskutečnění výběrového řízení. Podle ustanovení § 12 zákona č. 101/2000 Sb. má uchazeč právo, pokud o to požádá, na informaci o zpracování svých osobních údajů. Podle ustanovení § 21 zákona č. 101/2000 Sb., zjistí-li nebo domnívá-li se uchazeč, že jsou zpracovávány osobní údaje v rozporu s ochranou jeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, může požádat o vysvětlení nebo o odstranění takto vzniklého stavu. Současně má právo se se svým podnětem obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Předložené osobní údaje budou uchazeči vráceny spolu s informací o jeho výsledku ve výběrovém řízení. Písemnou přihlášku, požadované doklady

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 191 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 25730.0 CZK mínimo y 38610.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mjr. Mgr. Jiří Hansal, vedoucí oddělení personálního a PaM

Empresa: Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje.

Contacto: Mjr. Mgr. Jiří Hansal, vedoucí oddělení personálního a PaM

Email: jiri.hansalReemplazar por una arrobahzslk.cz

Teléfono: +420 950 470 149,950 470 032.

Ver las 143 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores : Administradores de sistemas ofertadas.