Contrato de Operadores de autoelevadoras en Hungría (Kozep-Dunantul)

Targoncavezető

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Járművezetők és mobilgépkezelők : Mobilgépkezelők : Emelőtargonca-kezelők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Magyar Toyo Seat Autóalkatrész Gyártó és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság Targoncavezető munkatársat keres nyergesújfalui munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.12 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2536 Nyergesújfalu, Ipari park 2, Személyes megjelenéssel.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Könnyűgépkezelő,

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 583 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 11/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Magyar Toyo Seat Autóalkatrész Gyártó és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2536 Nyergesújfalu, Ipari park 2.

Contacto: Somlai Andrea

Email: asomlaiReemplazar por una arrobamagyartoyoseat.hu

Teléfono: (33) 514-020.

Ver las 643 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.