Ofertas de trabajo de Operadores de autoelevadoras en Louna-Eesti (Estonia)

Tõstukijuht

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.
Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid : Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid : Liikurmasinate juhid : Tõstukijuhid.

Descripción de la oferta de trabajo:
vähemalt 1-aastane tõstukijuhina töötamise kogemus, tahtmine töötada kiires tootmisvaldkonnas; kohusetunne ja täpsus, meeskonnatöö valmidus ja sõbralik meel; tehnilised teadmised ja valmidus olla töövahendi hea peremees (hooldusteks olemas teenus)tõstukiga erinevate töökeskuste teenindamine, toodangu transport ja ladustamine, autodele laadimine; tõstuki igapäevane pisihooldus ja lubatud tõstenormide, ohutu töötamise tingimuste järgimine, laadimiskokkulepete ja vastavate laokorralduse põhimõtete järgiminekaasaegseid töötingimusi ja väljaõpet; stabiilset vahetustega tööd E-R (6.00-14.30 ja 14.45-23.15); tasuta transpordivõimalust ettevõtte bussiga Tartu (bussipeatused erinevates linnaosades) ja Võnnu või Alatskivi suunal; omatöötaja soodustusi (soe toit, ujumine jne)lisainfo ettevõtte kohta www.palmako.ee, telefon 7355528

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 726 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 15/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Külli Kask, kylli.kaskReemplazar por una arrobapalmako.ee

Empresa: AS Palmako.

Dirección: Kavastu küla, Luunja vald, Tartu maakond.

Contacto: Külli Kask

Email: kylli.kaskReemplazar por una arrobapalmako.ee

Ver las 658 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.