Ofertas de empleo en Hungría (Eszak-Alfold) de Profesionales del trabajo social

Szociális Munkás és Tanácsadó

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Jogi, szociális és kulturális foglalkozások : Társadalomtudományi és vallási foglalkozások : Szociális munkások, tanácsadással foglalkozó szakemberek.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Összefogás Berettyószentmártonért Egyesület Szociális munkás és tanácsadó munkatársat keres berettyóújfalui munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.28 - 2017.09.28, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 4100 Berettyóújfalu, Puskin u. 10., 2017.06.27. 09:00, Elsősorban 25 év alatti jelentkezőket várnak,fényképes szakmai önéletrajzokat a csigahhaz2013Reemplazar por una arrobagmail.com e-mail címre várják.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Szociálpedagógus;Szociális gondozó és ápoló,

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 526 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: Összefogás Berettyószentmártonért Egyesület.

Dirección: 4100 Berettyóújfalu, Halász utca 5..

Contacto: Demeter Erzsébet

Email: csigahhaz2013Reemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (30) 878-5145.

Ver las 456 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social ofertadas.