Demanda de Conductores de automóviles, taxis y camionetas en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Személygépkocsi-vezető (hivatásos Gépkocsi-vezető)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Járművezetők és mobilgépkezelők : Személy-, tehergépkocsi- és motorkerékpár-vezetők : Személy- és tehergépkocsi-vezetők, taxisofőrök.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Győr-Moson-Sopron-Megyei Alpokalja Szociális Központ Személygépkocsi-vezető munkatársat keres soproni munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.12 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefonon, Jelentkezni lehet Nagyné Pete Gabriellánál a 06-99/311-361-es vagy a 06-30/520-0138-as telefonszámon.. Juttatások:közalkalmazotti bértábla, juttatások, Speciális követelmények:Elvárás: "B" kat. jogosítvány, További információ:Fogyatékos Gyermekek Otthona hivatásos gépkocsi-vezető munkatársat keres. Elvárás: "B" kat. jogosítvány. Jelentkezni lehet Nagyné Pete Gabriellánál a 06-99/311-361-es vagy a 06-30/520-0138-as telefonszámon. .

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1076 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 11/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Győr-Moson-Sopron-Megyei Alpokalja Szociális Központ.

Dirección: 9400 Sopron, Tómalom út 23..

Contacto: Nagyné Pete Gabriella

Teléfono: (99) 311-361.

Ver las 600 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas ofertadas.