Szaunakezelő (SZAUNAMESTER). Nyugat-Dunantul. Hungría

Contratación en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Trabajadores de servicios personales

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Otros trabajadores de servicios personales : Trabajadores de servicios personales no clasificados bajo otros epígrafes.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Személyi szolgáltatásokat nyújtó foglalkozások : Egyéb személyi szolgáltatási foglalkozások : Máshová nem sorolható személyi szolgáltatási foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház Szaunakezelő munkatársat keres hévízi munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8380 Hévíz, dr. Schulhoff Vilmos sétány 1., Jelentkezés pályázat benyújtásával a foglalkoztató részére. Speciális követelmények:Érettségi és erkölcsi bizonyítvány szükséges, További információ:Pályázati feltételek: - Középiskola/gimnázium, érettségi, - Hasonló munkakörben szerzett - 1 év alatti szakmai tapasztalat, - büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány) A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: - Angol nyelvből nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás, - Német nyelvből nyelvvizsga, társalgási szintű nyelvtudás, A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: - Fényképpel ellátott önéletrajz; végzettséget igazoló dokumentumok másolatai; nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy a pályázó személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik A munkakör betölthetőségének időpontja: A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető. A pályázatok benyújtásának módja: - Elektronikus úton Horváth-Czene Alexandra részére a alexandra.czeneReemplazar por una arrobaspaheviz.hu E-mail címen keresztül

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1098 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 11/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Hévízgyógyfürdő és Szent András Reumakórház.

Dirección: 8380 Hévíz, dr. Schulhoff Vilmos sétány 1..

Contacto: Horváth-Czene Alexandra tófürdő vezető

Email: alexandra.czeneReemplazar por una arrobaspaheviz.hu

Teléfono: ().

Ver las 59 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Otros trabajadores de servicios personales : Trabajadores de servicios personales no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.