Szabásminta-készítő (szabász). Kozep-Magyarorszag

Empleos de Patronistas y cortadores de tela en Hungría (Kozep-Magyarorszag)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de la confección y afines : Patronistas y cortadores de tela y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Élelmiszer-, fa-, textilipari és hasonló vegyesipari foglalkozások : Textilipari foglalkozások : Textilszabászok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Honvédelmi Minisztérium Elektronikai, Logisztikai és Vagyonkezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság Szabásminta-készítő munkatársat keres táborfalvai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: , szakmai önéletrajz és a végzettséget igazoló okirat küldése az allasReemplazar por una arrobahmei.hu e-mail címre. Speciális követelmények:szabász vagy varró képzettség, További információ:-béren kívüli juttatás -folyamatos képzés -jogosoltság a MH.által fenntartott egészségügyi,kulturális,rekreációs létesítmények igénybe vételére. -ingyenes élet és balesetbiztosítás

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 521 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/05/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 200000.0 HUF mínimo y 240000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Honvédelmi Minisztérium Elektronikai, Logisztikai és Vagyonkezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság.

Dirección: 1101 Budapest 10. ker., Salgótarjáni út 20..

Contacto: Habináné Tuza Klára

Email: allasReemplazar por una arrobahmei.hu

Teléfono: (30) 466-2353.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios de la confección y afines : Patronistas y cortadores de tela y afines ofertadas.