Oferta de empleo en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Tenedores de libros

Számviteli ügyintéző (számviteli ügyintéző / Könyvelő)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Pénzügyi és matematikai foglalkozások : Számviteli foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) ALPHA FINANCIAL SERVICES TANÁCSADÓ KFT. Számviteli ügyintéző munkatársat keres soproni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.19 - , állásegyeztetés helye és módja: Emailen, Jelentkezni az officeReemplazar por una arrobaalpha-financial.hu emai címen lehet.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Mérlegképes könyvelő (a szak megjelölésével), ;Speciális követelmények:Elvárás: mérlegképes könyvelői végzettség és tapasztalat, alapfokú számítástechnikai ismeretek., További információ:Soproni cég számviteli ügyintéző / könyvelő munkatársat keres 6 órás részmunkaidőben. Elvárás: mérlegképes könyvelői végzettség és tapasztalat, alapfokú számítástechnikai ismeretek. Jelentkezni az officeReemplazar por una arrobaalpha-financial.hu emai címen lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1042 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 30.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: ALPHA FINANCIAL SERVICES TANÁCSADÓ KFT..

Dirección: 9400 Sopron, Bartók Béla utca 32.

Contacto: Tóth Zsuzsanna

Teléfono: (70) 389-0547.

Ver las 716 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros ofertadas.