Trabajar de Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley en Podravska (Eslovenia)

Strokovni Sodelavec Vii/1 - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Cariniki/carinice, davkarji/davkarice, referenti/referentke za socialno varnost ipd : Strokovni državni uslužbenci/strokovne državne uslužbenke, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
STROKOVNI SODELAVEC ZA PRIPRAVO POSTOPKOV JAVNIH NAROČIL, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, -OPRAVLJANJE STROKOVNEGA IN ORGANIZACIJSKEGA DELA ZA DIREKTORJA OBČINSKE UPRAVE, DELOVNA TELESA MESTNEGA SVETA IN KABINET ŽUPANA, -VODENJE ZAHTEVNEJŠIH EVIDENC ZA KABINET ŽUPANA, PRIPRAVLJANJE ENOSTAVNEJŠIH ANALIZ, STROKOVNIH GRADIV IN INFORMACIJ, -IZVAJANJE NALOG PISARNIŠKEGA POSLOVANJA, -KOORDINIRANJE POSLOVNIH STIKOV, -TELEFONSKE POVEZAVE, -ANALIZA PODATKOV O NEPREMIČNEM PREMOŽENJU MESTNE OBČINE PTUJ, -SODELOVANJE IN POMOČ PRI PROJEKTU STRATEGIJA RAVNANJA Z NEPREMIČNIM PREMOŽENJEM MESTNE OBČINE PTUJ, -LOTUS NOTES: ZAKLJUČEVANJE REŠENIH ZADEV, -PRIDOBIVANJE PODATKOV O NEPREMIČNEM PREMOŽENJU Z OGLEDI NA TERENU , -VNAŠANJE PODATKOV O NEPREMIČNINAH V PISO SISTEM , -SODELOVANJE V PROJEKTNIH SKUPINAH, -PRIPRAVA ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV IN POROČIL., Celotno besedilo javnega natečaja z vsemi pogoji za zasedbo delovnega mesta je dostopno na spletni strani Mestne občine Ptuj: http://www.ptuj.si/, kjer je priložen tudi obrazec, s katerim se kandidat prijavi na razpisano delovno mesto.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 391 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: MESTNA OBČINA PTUJ.

Dirección: Mestni trg 1 , 2250 PTUJ.

Contacto: KUKOVIČ MARTIN

Email: obcina.ptujReemplazar por una arrobaptuj.si

Teléfono: --.

Ver las 40 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.