STROKOVNI KOORDINATOR - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Vacantes en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Analistas de gestión y organización

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Analistas de gestión y organización.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Poslovni in organizacijski analitiki/poslovne in organizacijske analitičarke.

Descripción de la oferta de trabajo:
SVETOVALEC IN KOORDINATOR ZA DELO V POŠTNEM PROMETU, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, STROKOVNO KOORDINIRANJE AKTIVNOSTI NA PODROČJU SPREMLJANJA KAKOVOSTI MEDNARODNIH POŠTNIH STORITEV., Za zasedbo prostega delovnega mesta se zahteva strokovna izobrazba univ. dipl. inž. tehnologije prometa, univ. dipl. ekonomist oz. drugi ustrezni poklici visokošolskega izobraževanja druge stopnje ekonomske, poslovne, pravne, organizacijske, tehnične, logistične, prometne, varnostne in družboslovne usmeritve. Zahteva se najmanj 3 leta delovnih izkušenj na enakih ali podobnih delih. Dodatna funkcionalna znanja: Excel - nadaljevalno znanje (Z), Word - osnovno znanje (Z),obvladovanje tujega jezika naravni A2 - angleščina (Z), obvladovanje Outlooka (Z),interni preizkus iz varstva pri delu in požarne varnosti (S). Priporočena znanja: poznavanje organizacije, analize, prenove, poslovanja in upravljanja poslovnih procesov (ST3). Psihofizične sposobnosti: samoiniciativnost, fleksibilnost, delo v skupini, organizacijske sposobnosti in natančnost. K prijavi na prosto delovno mesto je potrebno priložiti potrdilo o nekaznovanosti. Z izbranim kandidatom oz. kandidatko se sklene pogodba o zaposlitvi za nedoločen čas, s poskusnim delom 6-ih mesecev.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 827 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: POŠTA SLOVENIJE D.O.O..

Dirección: Slomškov trg 10 , 2000 MARIBOR.

Ver las 221 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Analistas de gestión y organización ofertadas.