Trabajos en Eslovenia (Obalno-kraska) de Profesionales del trabajo social

Strokovni Delavec Področja - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Socialni delavci/socialne delavke, svetovalci/svetovalke.

Descripción de la oferta de trabajo:
SOCIALNI DELAVEC, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE UKREPOV IN JAVNA POOBLASTILA NA PODROČJU VARSTVA OGROŽENIH OTROK, SPREJEMANJE, NAMEŠČANJE, ORGANIZIRANJE BIVANJA IN VODENJE STROKOVNE POMOČI OTROKOM IN MLADOSTNIKOM V KRIZNIH SITUACIJAH, SODELOVANJE Z DRUGIMI INŠTITUCIJAMI, DRUGIMI IZVAJALCI IN LOKALNO SKUPNOSTJO, IZVAJANJE INTERVENTNEGA DELA IN DRUGE NALOGE PO NAROČILU NADREJENEGA., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, računalniško oblikovanje - osnovno, italijanski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Strokovni izpit s področja socialnega varstva, izpit iz ZUP. Prednost bodo imeli kandidati z izkušnjami s področja socialnega varstva in sicer s področja dela z otroci in mladostniki v kriznih situacijah.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 199 ofertas de trabajo en "Obalno-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 20/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: CENTER ZA SOCIALNO DELO KOPER.

Dirección: Cankarjeva ulica 6 , 6000 KOPER - CAPODISTRIA.

Contacto: KARNIČNIK MAJA

Email: gpcsd.koperReemplazar por una arrobagov.si

Teléfono: 05 66 34 594.

Ver las 473 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social ofertadas.