STROKOVNI DELAVEC V NA INŠTITUTU ZA PATOLOGIJO - M/Ž

Contrato en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Profesionales de la salud

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de la salud de nivel medio no clasificados bajo otros epígrafes.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu : Drugi tehniki/druge tehtnice, drugi asistenti/druge asistentke v zdravstvu : Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
DRUGI TEHNIKI IN STROKOVNI SODELAVCI V ZDRAVSTVU, D. N., poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 24 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, OPRAVLJANJE ADMINISTRATIVNEGA DELA ZA ZDRAVSTVO ZA POTREBE REDNE IN URGENTNE BIOPSIJSKE IN OBDUKCIJSKE DIAGNOSTIKE NA USMERJENEM ODDELKU, VODENJE KARTOTEK IN ARHIVIRANJE LASTNEGA DELA, DODATNO PREVZEMANJE ADMINISTRATIVNIH OPRAVIL ZA POTREBE PEDAGOŠKE IN ZNANSTVENO-RAZ. DEJAVNOSTI, OPRAVLJANJE DELA NA OŽJIH STROKOVNIH PODROČJIH, OPRAVLJANJE TEHNIČNO ADMINISTRATIVNIH DEL (PISANJE ZAPISNIKOV, PRIPRAVA POROČIL, FOTOKOPIRANJE), SPEMLJANJE IN IZVAJANJE ENOSTAVNEJŠIH POSTOPKOV POVEZANIH S PODROČJEM DELA, VODENJE RAZNIH KARTOTEK , EVIDENC IN POSLOVANJA, PRIPRAVA, UREJANJE, KNIŽENJE ALI VZDRŽEVANJE RAZNIH GRADIV IN DOKUMENTACIJE, ARHIVIRANJE DOKUMENTACIJE, OBVEŠČANJE IN INFORMIRANJE, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG, KI VSEBINSKO SODIJO V ŠIRŠE PODROČJE DELOVNEGA MESTA IN NALOG PO NALOGU VODJE , Srednja strokovna izobrazba administrativne ali ekonomske usmeritve, komunikativnost, znanja za uporabo računalniških programov. Vloge z dokazili sprejema tajništvo Medicinske fakultete, Vrazov trg 2, 1000 Ljubljana .

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 858 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 07/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: UNIVERZA V LJUBLJANI, MEDICINSKA FAKULTETA.

Dirección: VRAZOV TRG 2, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: MILENKOVIĆ KRAMER MAG. ANJA

Teléfono: -.

Ver las 27 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de la salud de nivel medio no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.