Oferta de empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Operadores de máquinas de movimiento de tierras

Strojnik Težke Gradbene Mehanizacije - M/ž

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines.
Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke : Vozniki/voznice, upravljavci/upravljavke transportnih naprav in premičnih strojev : Upravljavci/upravljavke premičnih naprav : Upravljavci/upravljavke strojev za zemeljska dela ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
UPRAVLJAVEC STROJEV GRADBENE MEHANIZACIJE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, ZAHTEVNEJŠE DELO S STROJI TGM, PRIPRAVA STROJA PRED ZAČETKOM DELA TER NJEGOVO REDNO ČIŠČENJE IN VZDRŽEVANJE, POMOČ PRI UGOTAVLJANJU IN ODPRAVI NAPAK NA STROJIH, DELO V DEŽURNI IN ZIMSKI SLUŽBI, SKRB ZA PRAVILNO IZVEDBO DELA TER IZOGIBANJE POŠKODBAM DELAVCEV IN OBJEKTOV, SKRB ZA TEHNIČNO BREZHIBNOST STROJA IN UREJENO DOKUMENTACIJO,PRAVILNO IZPOLNJEVANJE DELOVNE DOKUMENTACIJE, UPOŠTEVANJE PREDPISOV IZ VARSTVA PRI DELU, OPRAVLJANJE MENTORSTVA, OPRAVLJANJE OSTALIH DEL PO NAVODILIH NADREJENEGA, OPRAVLJA TUDI VSA DELA ISTEGA TARIFNEGA RAZREDA IN PODROČJA DELA V DRUGIH ORGANIZACIJSKIH ENOTAH GLEDE NA POTREBE DELOVNEGA PROCESA IN PO ODREDBI DIREKTORJA., slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje zelo dobro, dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 841 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: Javno podjetje Komunalno podjetje Vrhnika, d.o.o..

Dirección: POT NA TOJNICE 40 , 1360 VRHNIKA.

Ver las 359 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines ofertadas.