STROJNI OPERATER - M/Ž. Gorenjska. Eslovenia

Contrato de Operadores de plantas y máquinas de productos químicos en Eslovenia (Gorenjska)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones y máquinas de productos químicos y fotográficos : Operadores de plantas y máquinas de productos químicos.
Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke : Upravljavci/upravljavke strojev in naprav : Upravljavci/upravljavke strojev in naprav za izdelavo kemičnih, fotografskih in mikrofilmskih izdelkov : Upravljavci/upravljavke strojev in naprav za proizvodnjo kemičnih izdelkov.

Descripción de la oferta de trabajo:
UPRAVLJAVCI PROCESNIH STROJEV IN NAPRAV ZA KEMIJSKO PREDELAVO IN PROIZVODNJO KEMIJSKIH IZDELKOV, poskusno delo 2 meseca, Določen čas oz. z možnostjo kasnejše stalne zaposlitve, polni delovni čas, 40 ur, DELO S PNEVMATSKIMI POLNILNIMI STROJI V PROIZVODNJI TEHNIČNIH PRŠIL IN MONTAŽNE PENE., Sposobnost za timsko delo. Zanesljivost, samoiniciativnost, komunikativnost, vestnost, želja po novih znanjih. Za kandidate z zaključeno šolo tehničnih smeri so zaželene izkušnje in poznavanje avtomatiziranih pnevmatskih strojev. Za kandidate, ki nimajo zaključene šole tehničnih smeri SO OBVEZNE VSAJ 12 mesečne izkušnje z delom na pnevmatskih strojih. Delo občasno poteka tudi v dveh izmenah., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 209 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: EUROSOL, D.O.O., PROIZVODNO IN TRGOVSKO PODJETJE, JESENICE.

Dirección: CESTA ŽELEZARJEV 8, 4270 JESENICE.

Contacto: OBERSNEL KATJA

Email: katjaReemplazar por una arrobaeurosol-spray.com

Ver las 90 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones y máquinas de productos químicos y fotográficos : Operadores de plantas y máquinas de productos químicos ofertadas.