Trabajar en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Strežnica Ii (i) - M/ž

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.
Poklici za preprosta dela : Čistilci/čistilke in pomočniki/pomočnice ipd : Gospodinjski pomočniki/gospodinjske pomočnice na domu, drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd : Drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
STREŽNIK V SOCIALNOVARSTVENEM ZAVODU, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, POMOČ PRI OSNOVNI, DODATNI IN SOCIALNI OSKRBI STANOVALCEV, TRANSPORT IN SERVIRANJE HRANE, POMOČ PRI HRANJENJU ZDRAVSTVENO NEZAHTEVNIH STANOVALCEV IN PRIPRAVA NAPITKOV, HIGIENSKO VZDRŽEVANJE STANOVALČEVEGA OKOLJA IN SKUPNIH PROSTOROV, IZVAJANJE UKREPOV ZA PREPREČEVANJE PRENOSA BOLNIŠNIČNIH OKUŽB, IZVAJANJE GENERALNEGA ČIŠČENJA IN SKRB ZA ČISTILNI MATERIAL, SODELOVANJE PRI: JUTRANJI NEGI, OBLAČENJU, DVIGOVANJU, HRANJENJU, KOPANJU, OPAZOVANJE SPREMEMB PRI STANOVALCU TER OBVEŠČANJE NADREJENIH O MOREBITNIH OPAŽANJIH, EVIDENTIRANJE OPRAVLJENIH STORITEV, POSTILJANJE IN PREOBLAČENJE POSTELJ, POMOČ PRI OSKRBI UMRLEGA , TRANSPORT MATERIALA IN ODPADKOV, VOŽNJA STANOVALCEV NA/IZ PRIREDITEV, REŠEVANJE NUJNIH PRIMEROV, PRAKTIČNO USPOSABLJANJE NOVO SPREJETIH ZAPOSLENIH V OKVIRU SVOJEGA DELOVNEGA MESTA, OSTALE NALOGE PO NALOGU PREDPOSTAVLJENEGA.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 867 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: DOM STAREJŠIH OBČANOV LJUBLJANA VIČ RUDNIK.

Dirección: CESTA NA BOKALCE 51 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: KSENIJA ČESNIK SUZANA ZUPAN

Email: sergeja.krivicReemplazar por una arrobadso-vic.si

Teléfono: 01 4770 609, 01 4770 933.

Ver las 1,585 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.