Trabajos de Policías en República Checa (Karlovarský kraj)

Strážník/ce Městské Policie, Strážníci

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Policías.
Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Policisté.

Descripción de la oferta de trabajo:
Město Cheb přijme do pracovního poměru 3 strážníky/ce Městské policie Cheb (pracovní poměr na dobu uričotu 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou). Druh práce: strážník/ce městské policie. Platová třída: 5 (před získáním odborné způsobilosti, 13.740,- Kč), 7-8 dle zařazení na pracovní pozici (16.140,- Kč až 17.540,- Kč). Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb. Termín nástupu: 2.5.2017 nebo dle dohody. Pracovní doba: dle rozpisu služeb. Požadavky (dle § 4 zákona ČNR č. 553/1991 Sb. může být strážníkem občan České republiky, který): - je bezúhonný - je spolehlivý - je starší 21 let - je zdravotně způsobilý - dosáhl středního vzdělání s maturitní zkouškou. Dále požadujeme: - orientace v zákonu ČNR č. 553/1991 Sb. - orientace v zákonu o obcích č. 128/2000 Sb. - řidičský průkaz sk. B - fyzické předpoklady - základní znalost práce na PC - základní znalost NJ nebo AJ. Nabízíme: - zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvky ze sociálního fondu na kulturní a sportovní akce, příspěvek na dovolenou, důchodové připojištění aj.) - bezplatné výstrojní náležitosti - možnost bezplatného využívání posilovny MP. Výčet dokladů, které je nutné předložit: - vyplněnou žádost o přijetí do pracovního poměru (tiskopis je k dispozici na podatelně MěÚ Cheb a na internetových stránkách www.cheb.cz) - strukturovaný životopis s údaji o dosavadní praxi a dovednostech uchazeče - ověřená kopie dokladu o dosažení minimálně středního vzdělání s maturitní zkouškou - bezúhonnost uchazeče o zaměstnání strážníka podle zákona 553/1991 Sb., § 4a, odstavce 1 písm. a) se prokazuje výpisem z Rejstříku trestů, který nesmí být starší 3 měsíců - bezúhonnost podle zákona 553/1991 Sb., § 4a, odstavce 1, písm. b) a c) prokazuje uchazeč o zaměstnání strážníka čestným prohlášením, které nesmí být starší 3 měsíců - spolehlivost podle zákona 553/1991 Sb., § 4b), odstavce 1, prokazuje uchazeč o zaměstnání strážníka čestným prohlášením, které nesmí být starší 3 měsíců. Přijímací řízení zahrnuje: - testy fyzické způsobilosti - ústní pohovor (přesný čas a místo budou upřesněny telefonicky) - psychologické vyšetření - vstupní lékařská prohlídka. Lhůta pro podání přihlášek: do 7.4.2017. Místo a způsob podání přihlášky: - osobně na podatelně MěÚ Cheb - písemně na adrese: Městský úřad Cheb, odbor kanceláře starosty, Pavlína, Skoupá, nám. Krále Jiřího z Poděbrad 14/1, 350 20 Cheb.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Karlovarský kraj.

Ver 141 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 01/05/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 13740.0 CZK mínimo y 17540.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Pavlína Skoupá

Empresa: Město Cheb.

Dirección: náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 1/14, 350 02 Cheb 2.

Contacto: Pavlína Skoupá

Email: skoupaReemplazar por una arrobacheb.cz

Teléfono: +420 354 440 511.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Policías ofertadas.