Specjalista ds utrzymania ruchu / Mechatronik. Slaskie

Oferta de trabajo en Polonia (Slaskie) de Técnicos en electrónica

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en electrónica.
Technicy i inny średni personel : Średni personel nauk fizycznych, chemicznych i technicznych : Technicy nauk fizycznych, chemicznych i technicznych : Technicy elektronicy.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Kontrola i nadzór nad prawidłowością procesu technologicznego, bieżące naprawy, remonty i przeglądy maszyn i urządzeń, bieżące usuwanie awarii maszyn w celu utrzymania ciągłości produkcji, montaż nowych maszyn i urządzeń. Praca poniedziałek - sobota II zmiany 6:00-14:00, 14:00-22:00 (podstawowy system i rozkład czasu pracy), pierwsza umowa na okres próbny na 1 m-c, docelowo na czas nieokreślony. Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie - konieczne; wyższe (w tym licencjat) - pożądane - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne - pozostałe: wykształcenie średnie, wyższe preferowane kierunki elektroniczne, mechaniczne, mechatroniczne, min. 1-1,5 roku doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w obszarze utrzymania ruchu, uprawnienia potwierdzone dokum. doświadczenia zawodowego, umiejętność czytania schematów elektrycznych, znajomość zagadnień związane z elektryką, elektroniką, automatyką maszyn, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV, List motywacyjny, Certyfikaty - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 539 ofertas de trabajo en "Slaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 31/05/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 20.0 PLN mínimo y 35.0 PLN máximo (Bruto Por horas).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Hanna Witkowska, tel.: 32 323 02 51, email: zamowReemplazar por una arrobaceramika-eva.pl

Empresa: "Ceramika-Eva" Stanisława Szopa.

Dirección: Pszczyńska 44, 43-175 Wyry, Polska.

Contacto: Hanna Witkowska, tel.: 32 323 02 51, email: zamowReemplazar por una arrobaceramika-eva.pl

Ver las 207 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en electrónica ofertadas.