Specjalista do spraw kluczowych klientów. Lubelskie

Contrato en Polonia (Lubelskie) de Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC).
Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw sprzedaży, marketingu i public relations : Specjaliści do spraw sprzedaży produktów technicznych i medycznych (z wyłączeniem technologii informacyjno-komunikacyjnych).

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za pozyskiwanie i bieżącą obsługę najważniejszych i największych klientów firmy. Utrzymywanie i rozwijanie relacji handlowych z kluczowymi klientami firmy Współtworzenie strategii sprzedażowej i odpowiedzialność za prowadzenie aktywnych działań sprzedażowych produktów i usług Praca na terenie woj. mazowieckiego oraz lubelskiego Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne; ukraiński - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne; niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - dodatkowe - inne zawody: Specjalista do spraw kluczowych klientów (key account manager), staż: 3 lat - konieczne - pozostałe: wymagana znajomość języka angielskiego poziom B-2 lub niemieckiego C-1 Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Miejski Urząd Pracy w Lublinie Niecała 14 Lublin 20080 - wymagane dokumenty: skierowanie - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Lubelskie.

Ver 204 ofertas de trabajo en "Lubelskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 8.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Salario: mínimo 2500.0 PLN (Bruto).

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Katarzyna Kikłowicz, tel.: 814665257, email: katarzyna.kiklowiczReemplazar por una arrobamup.lublin.pl

Ver las 233 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de ventas técnicas y médicas (excluyendo la TIC) ofertadas.