specjalista (nr 4582). Kujawsko-Pomorskie. Polonia

Contrato de Cartógrafos y agrimensores en Polonia (Kujawsko-Pomorskie)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Cartógrafos y agrimensores.
Specjaliści : Specjaliści nauk fizycznych, matematycznych i technicznych : Architekci, planiści, geodeci i projektanci : Kartografowie i geodeci.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: a. Przewodniczenie i organizowanie pracy Zespołu Uzgadniania Dokumentacji Projektowej; b. Weryfikacja dokumentacji przekazanej do Wojskowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej; c. Bieżąca aktualizacja map numerycznych nieruchomości wojskowych z rejonu działania Zarządu; d. Aktualizacja map numerycznych w zakresie projektów uzgodnionych przez ZUDP RZI w Bydgoszczy; e. Opracowywanie dokumentacji niejawnej do klauzuli tajne (obowiązek poddania się postępowaniu sprawdzającemu w zakresie ochrony informacji niejawnych skutkujące wydaniem poświadczenia bezpieczeństwa). Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe - konieczne - umiejętności: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel) - konieczne - pozostałe: [Inne] : Wykształcenie: wyższe lub średnie wykształcenie geodezyjne; Znajomość programu geodezyjnego EwMapa; Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole; Umiejętność pracy w warunkach stresowych Wymagane dokumenty: 1. CV; 2. list motywacyjny; 3. oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych; 4. oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy Toruńska 147 Bydgoszcz 85950 - wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: 1. CV. 2. List motywacyjny. 3. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz.1182 z późn. zm.). Termin i miejsce składania dokumentów: Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w formie papierowej listownie na adres RZI Bydgoszcz lub osobiście w siedzibie Rejonowego Zarządu Infrastruktury Bydgoszcz, ul. Podchorążych 33, w kancelarii, w zamkniętej, podpisanej kopercie z dopiskiem: Nabór na stanowisko Specjalista Inspektor branży sanitarnej w godzinach 7.30-11.30 i 13.30-15.30 w terminie do dnia 22.07.2017 r. - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Kujawsko-Pomorskie.

Ver 293 ofertas de trabajo en "Kujawsko-Pomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 0.00.

Salario: mínimo 1600.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy, tel.: 0000000

Ver las 45 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Cartógrafos y agrimensores ofertadas.