Specialista značení produktů - specialista etiket, Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO)

Oferta de trabajo en República Checa (Olomoucký kraj) de Secretarios administrativos y ejecutivos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti : Odborní asistenti v administrativě.

Descripción de la oferta de trabajo:
PRO-BIO je největší český výrobce a zpracovatel kvalitních biopotravin, s přesahem na mezinárodní trhy. Jako zástup za RD obsazujeme pozici specialisty etiket: Patříte při běžném nakupování mezi ty, kteří se rádi začtou do etiket? Chcete být u zdroje informací a novinek v oblasti nejkvalitnějších surovin, v rostoucím segmentu „bio“? Umíte si poradit nejen s Wordem, ale třeba si i hrát se slovíčky v grafickém programu? Máte osobní zápal pro top kvalitu? A umíte si představit stát se odborníkem na správnost označování potravin a neustále se v této oblasti vzdělávat? Pokud převažují ANO, možná hledáme právě Vás! Náplní práce je tvorba obsahu a formy etiket a obalů. Budete odpovědni za puntíčkářskou správnost označování potravin dle legislativy, Vaše chuť sledovat trendy a nadále se vzdělávat je podmínkou. Vítáme cit pro grafiku a schopnost i samostatného jednoduchého grafického zpracování. Můžete být absolvent, nebo přicházet se zkušenostmi a znalostmi. Mzdové údaje jsou orientační, budou se odvíjet od konkrétního uchazeče. Místem výkonu je Staré Město p/Králickým Sněžníkem, malebné městečko v podhůří Jeseníků (okr. Šumperk). Pomůžeme Vám i se zajištěním bydlení. Více info viz náš web. http://www.probio.cz/o-nas/kariera/

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 260 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: Si.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 15000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. Kristýna Inka Daňová, personální manager

Empresa: PRO-BIO, obchodní společnost s r.o..

Contacto: Mgr. Kristýna Inka Daňová, personální manager

Email: personalniReemplazar por una arrobaprobio.cz

Teléfono: +420 606 726 313.

Ver las 515 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.