Ofertas de trabajo de Especialistas en políticas y servicios de personal en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Specialist Analitik - Raziskovalec - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za kadre, analizo poklicnega dela ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
ANALITIK POKLICNEGA DELA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, SPREMLJANJE MAKROEKONOMSKIH TRENDOV IN IZVAJANJE FUNKCIJE POSLOVNEGA INFORMIRANJA, VKLJUČNO S PRIPRAVO MOŽNIH SCENARIJEV, RAZVIJANJE METODOLOGIJ IN IZVAJANJE PRIMERJALNIH IN DRUGIH ANALIZ, VKLJUČNO Z ANALIZAMI TRŽNIH VRZELI, NADGRAJEVANJE SISTEMA EVALVIRANJA UČINKOV V BANKI, PRIPRAVLJANJE STROKOVNIH PODLAG IN NAVODIL , IZVAJANJE PROCESA VZPOSTAVITVE IN VZDRŽEVANJA PODATKOVNIH BAZ ZA IZDELAVO GRADIV, ANALIZ IN RAZISKAV , IZDELOVANJE ANALIZ IN PRIPRAVA POROČIL , SODELOVANJE PRI PRIPRAVI STRATEŠKO-OPERATIVNIH DOKUMENTOV BANKE, SODELOVANJE PRI RAZVOJU NOVIH PRODUKTOV IN/ALI INSTRUMENTOV , SPREMLJANJE NOVOSTI NA DELOVNEM PODROČJU IN NJIHOVA IMPLEMENTACIJA , PREDLAGANJE IN UVAJANJE NOVIH METOD, TEHNIK, NAČINOV IN POSTOPKOV DELA VODENJE PROJEKTOV IN/ALI SODELOVANJE V PROJEKTNIH SKUPINAH , OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V OKVIRU STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI ., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Raven in vrsta strokovne izobrazbe/Zahtevane delovne izkusnje:17001, 17002 ali 17003 ekonomske smeri ali druge ustrezne smeri in 4 leta delovnih izkušenj s področja makroekonomskih analiz in napovedi ali 16201, 16202, 16203, 16204 ekonomske smeri ali druge ustrezne smeri in 8 let delovnih izkušenj s področja makroekonomskih analiz in napovedi Zahtevana funkcionalna znanja/usposobljenosti: poznavanje slovenskega gospodarskega sistema, poznavanje metodologij ekonomske analize in analize tržnih vrzeli, poznavanje statističnih in ekonometričnih metod, poznavanje zakonodaje in dobrih praks s področja dela znanja za vodenje projektov. Željena funkcionalna znanja/usposobljenosti: poznavanje slovenskega razvojno spodbujevalnega sistema višja raven znanja drugega tujega jezika - B2. Drugi podatki: ob zaposlitvi se zahteva potrdilo o nekaznovanosti, za tista kazniva dejanja, ki jih kot negativni pogoj za zasedbo delovnega mesta, opredeljuje pozitivna bančna zakonodaja, za pridobitev bančne licence in ZGD. Kandidate in kandidatke hkrati prosimo, da v zaposlitveni vlogi poleg ostalih podatkov sporočite še elektronski naslov, na katerega boste prejeli obvestilo v zvezi s postopkom izbire.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 841 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: SID - SLOVENSKA IZVOZNA IN RAZVOJNA BANKA, D.D., LJUBLJANA.

Dirección: ULICA JOSIPINE TURNOGRAJSKE 6 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: - -

Email: kadrovskaReemplazar por una arrobasid.si

Teléfono: -.

Ver las 250 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines ofertadas.