sommeljee-baarmen (Laulasmaa SPA, majutusega). EESTI

Oferta de trabajo de Camareros en Estonia (EESTI)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros.
Teenindus- ja müügitöötajad : Inimestele isiklikke teenuseid osutavad isikud : Ettekandjad ja kelnerid ning baarmenid ja baaridaamid.

Descripción de la oferta de trabajo:
varasem töökogemus baarmenina/ baaridaamina, hea suhtlemisoskus, pingetaluvus, täpsus, ausus, paindlikkus, valmidus töötama meeskonnas, võimeline suhtlema nii eesti kui inglise keelesSinu ülesandeks on hotelli restorani klientidele professionaalse, korrektse ja kõrgetasemelise klienditeeninduse pakkumine, s.h jookide valmistamine, serveerimine ja arveldamineSind ootab töökoht looduskaunis kohas mere ääres, paindlik töögraafik, toetav ja sõbralik kollektiiv, kaasaegsed töötingimused ja motiveeriv töötasu vastavalt varasemale töökogemusele. Lisaks pakume ööbimisvõimalusi tööpäevadel, vee- ja saunakeskuse kasutamise võimalust ning mitmeid teisi soodustusi oma töötajateleootame Sind kandideerima, kui Sind paelub kirg joogikultuuri vastu ja soov innustada oma noori kolleege silmaringi avardama joogimaailma radadel. Kasuks tuleb soome keele ja/või vene keele oskus suhtlustasemel

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: EESTI.

Ver 27 ofertas de trabajo en "EESTI" (Estonia).

Fecha de inicio: 16/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: inglés: (bueno) ,estonio: (bueno) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Laura Hein, laura.heinReemplazar por una arrobayouroffice.ee, +3726221886

Empresa: Baltic Beach Holding OÜ.

Contacto: Laura Hein

Email: laura.heinReemplazar por una arrobayouroffice.ee

Teléfono: +3726221886.

Ver las 46 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros ofertadas.