Empleos de Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos en Gorenjska (Eslovenia)

Sodni Zapisnikar V-i - M/ž

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Operadores de máquinas de oficina : Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos.
Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje, strojepisci/strojepiske, tajniki/tajnice ipd : Strojepisci/strojepiske ipd : Strojepisci/strojepiske in urejevalci/urejevalke besedil.

Descripción de la oferta de trabajo:
STROJEPISCI IN UREJEVALCI BESEDIL, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, PISANJE PO NEPOSREDNEM DIKTATU NA GLAVNIH OBRAVNAVAH, NAROKIH, ZASLIŠANJIH NA SEDEŽU ORGANA IN NA ZUNANJEM POSLOVANJU SODIŠČA, PISANJE PO DIKTAFONU IN PREPISOVANJE ROKOPISOV ZAHTEVNIH VLOG, OBRAZLOŽITEV SODNIH ODLOČB ALI DRUGIH PISANJ, SAMOSTOJNO SESTAVLJANJE ZAHTEVNEJŠIH DOPISOV, SKLEPOV, ODREDB (IZVEDENCI, SODNE TAKSE, RAČUNOVODSTVO, UPRAVNI ORGANI) IN OPRAVLJANJE POIZVEDB, PRIPRAVA OSNUTKA ODREDBE RAČUNOVODSTVU ZA PLAČILO IZVEDENCEM, ZBIRANJE PODATKOV IZ SPISA, UGOTAVLJANJE PRAVILNIH NASLOVOV NASLOVLJENCEV PRI NEVROČENIH PISANJIH, IZTERJEVANJE SODNIH TAKS, DELO S STRANKAMI, SAMOSTOJNA OPRAVILA V ZVEZI Z VABLJENJEM NA GLAVNO OBRAVNAVO, NAROKE IN ZASLIŠANJA, ODPRAVLJANJE SODNIH PISANJ IN VODENJE EVIDENC, SAMOSTOJNO UREJANJE SPISOV PO KONČANIH OBRAVNAVAH, NAROKIH IN ZASLIŠANJIH, IZDELAVA POPISOV SPISOV PO DOLOČILIH SODNEGA REDA, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL, SKLADNO S SODNIM REDOM, PO ODREDBI PREDSEDNICE OKROŽNEGA SODIŠČA ALI DIREKTORJA SODIŠČA, PREDSEDNICE OKRAJNEGA SODIŠČA, SODNIKOV IN VODJE URADA PREDSEDNICE., slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, K PRIJAVI ZA ZASEDBO PROSTEGA DELOVNEGA MESTA JE POTREBNO PRILOŽITI IZJAVE O IZPOLNJEVANJU POGOJEV, IN SICER: OBRAZEC ŠT. 1, ŠT. SU 160/2017 - (SZ OKJ RAD), KI JE OBJAVLJEN NA SPLETNI STRANI OKROŽNEGA SODIŠČA V KRANJU (HTTP://WWW.SODISCE.SI/OKROKR/ZAPOSLENI/JAVNI RAZPISI IN NATECAJI PO ZJU/). V KOLIKOR OBRAZCA ŠT. 1, ŠT. SU 160/2017 - (SZ OKJ RAD) NE BOSTE PRILOŽILI, JE POTREBNO K PRIJAVI PRILOŽITI NASLEDNJA DOKAZILA O IZPOLNJEVANJU POGOJEV ZA ZASEDBO PROSTEGA DELOVNEGA MESTA: POTRDILO O DOSEŽENI IZOBRAZBI IN POTRDILO O DELOVNIH IZKUŠNJAH (IZPIS ZPIZ-A OD 1.1.2009 DALJE). OSTALI POGOJI ZA ZASEDBO DELOVNEGA MESTA SO: SREDNJA STROKOVNA IZOBRAZBA EKONOMSKE, UPRAVNO-ADMINISTRATIVNE ALI POSLOVNE SMERI OZIROMA SREDNJA SPLOŠNA IZOBRAZBA GIMNAZIJSKE SMERI, ZNANJE 10-PRSTNEGA SLEPEGA TIPKANJA NA RAČUNALNIK (250 ČISTIH UDARCEV/MINUTO), PREIZKUS PISANJA (PREPIS IN DIKTAT), IZPIT IZ SODNEGA REDA (OPRAVITI V ROKU 1 LETA OD SKLENITVE DELOVNEGA RAZMERJA) IN 2 MESEČNO POSKUSNO DELO. ŽELENA ZNANJA: POZNAVANJE DELA Z RAČUNALNIKOM. DELOVNO MESTO BO PROSTO OD 18. 7. 2017 DALJE.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 204 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 08/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OKRAJNO SODIŠČE V RADOVLJICI.

Dirección: Gorenjska cesta 15 , 4240 RADOVLJICA.

Contacto: PEKOLJ KATJA

Email: katja.pekoljReemplazar por una arrobasodisce.si

Teléfono: 04 27 11 340.

Ver las 43 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Operadores de máquinas de oficina : Operadores de máquinas de procesamiento de texto y mecanógrafos ofertadas.