Sociální pracovník/ce, Sociální pracovníci v oblasti veřejné správy

Demanda de Trabajadores y asistentes sociales en Zlínský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti práva, kultury, sportu a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti právní, sociální a církevní : Odborní pracovníci v oblasti sociální práce.

Descripción de la oferta de trabajo:
SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE - Oddělení PnP a DOZP KVALIFIKAČNÍ A DALŠÍ POŽADAVKY: Ukončené VŠ bakalářské vzdělání nebo VOŠ se zaměřením na sociální práci, sociální pedagogiku. Odborná způsobilost podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů. Praxe v oblasti státní správy výhodou. Výborná uživatelská znalost práce s PC (MS Office – Word, Excel). Komunikační dovednosti - schopnost jednat s klienty v problémových situacích, odolnost vůči stresu, práce v terénu. Samostatnost, pečlivost, důslednost. Svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost. HLAVNÍ NÁPLŇ ČINNOSTI: Poskytovat pomoc a podporu osobám v nepříznivé sociální situaci prostřednictvím příspěvku na péči a dávek osobám se zdravotním postižením, poskytovat základní sociální poradenství o možnostech řešení nepříznivé sociální situace. Přijímání žádostí o příspěvek na péči a dávek osobám se zdravotním postižením, napomáhání při vyplňování žádostí, vedení řízení ve věci poskytnutí dávek. Vykonávání terénní sociální práce – provádění sociálního šetření za účelem posouzení schopnosti samostatného života v přirozeném sociálním prostředí. Rozhodování o příspěvku na péči a dávkách osobám se zdravotním postižením. Vykonávání kontrolní činnost využívání příspěvku na péči a dávek poskytovaných osobám se zdravotním postižením. NABÍZÍME: Platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy, platová třída 9. Pružná pracovní doba - plný úvazek. Předpokládaný nástup -12. června 2017. Pracovní poměr na dobu určitou po dobu mateřské a rodičovské dovolené. PRVNÍ KONTAKT: V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis se strukturovaným životopisem nejpozději do 24. května 2017 na e-mailovou adresu: radka.grygovaReemplazar por una arrobazl.mpsv.cz Informace o volných pracovních místech na Úřadu práce ČR naleznete na: http://portal.mpsv.cz/web/upcr-kariera/

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Zlínský kraj.

Ver 182 ofertas de trabajo en "Zlínský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 11/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 1.0 CZK (Bruto Por horas).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Bc. Grygová Radka

Empresa: Úřad práce České republiky.

Contacto: Bc. Grygová Radka

Email: radka.grygovaReemplazar por una arrobazl.mpsv.cz

Ver las 586 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.