Vacantes de Trabajadores y asistentes sociales en República Checa (Plzeňský kraj)

Sociální Pracovník/ice V Oddělení Hmotné Nouze , Sociální Pracovníci V Oblasti Veřejné Správy

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti práva, kultury, sportu a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti právní, sociální a církevní : Odborní pracovníci v oblasti sociální práce.

Descripción de la oferta de trabajo:
Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa v souladu s § 178 odst. 1 písm. c) z. č. 234/2014 Sb., o státní službě Sociální pracovník v oddělení hmotné nouze Pracoviště: Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Plzni, Kontaktní pracoviště Plzeň-město, Klatovská 200e, 320 73 Plzeň Hlavní náplň činnosti: - Přijímání žádostí o dávky hmotné nouze, poradenská činnost, sociální práce s klientem, sociální šetření v rodině. - Zajišťování výplaty dávek pomoci v hmotné nouzi, včetně vedení ucelené podkladové dokumentace žadatelů, ověřování a došetřování podkladů a údajů pro správní řízení. - Řešení sociálně-právních a sociálně zdravotních problémů klientů a aplikací odborných metod sociální práce, diagnostická činnost, poradenství. Kvalifikační a další požadavky: - ukončené VOŠ nebo VŠ vzdělání, kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. - výhodou praxe v oblasti státní správy, znalost zákona č. 111/2006 Sb. o pomoci v hmotné nouzi a zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů a řidičský průkaz skupiny B - výborná uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) - komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, - samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita - svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost - organizační schopnosti - schopnost týmové práce Pracovní podmínky: - platové zařazení v souladu s platnými právními předpisy v 9. platové třídě, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku v závislosti na odváděné práci - pružná pracovní doba - plný úvazek - předpokládaný nástup: červenec 2017 - pracovní poměr na dobu určitou /zástup za rodičovskou dovolenou/ V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 30. června 2017 včetně na e-mailovou adresu: libuse.skupinovaReemplazar por una arrobapm.mpsv.cz. Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 151 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 15780.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Kontakt

Empresa: Úřad práce České republiky.

Contacto: Kontakt

Email: libuse.skupinovaReemplazar por una arrobapm.mpsv.cz

Ver las 614 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines : Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos : Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio ofertadas.