SOBAR - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Búsqueda en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.
Poklici za preprosta dela : Čistilci/čistilke in pomočniki/pomočnice ipd : Gospodinjski pomočniki/gospodinjske pomočnice na domu, drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd : Drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
SOBAR, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 6 mesecev oz. 31.9.2017, skrajšan delovni čas, 24 ur, SOBAR/ICA ČISTI IN POSPRAVLJA HOTELSKE SOBE IN HOTELSKE BIVALNE PROSTORE TER JIH PRIPRAVLJA ZA GOSTE. NADZIRA GA OSKRBNIK(CA), OD KATEREGA SOBAR VSAK DAN DOBI SPISEK SOB, KI JIH MORA POSPRAVITI. DELO V SPALNICAH OBSEGA ZAMENJAVO POSTELJNINE, ČIŠČENJE TAL S SESALNIKOM ALI KAKIM DRUGIM ELEKTRIČNIM STROJEM, BRISANJE PRAHU, ODNAŠANJE UMAZANIH KOZARCEV IN DRUGEGA POSODJA TER PRAZNJENJE SMETNJAKOV. SOBAR OČISTI TUDI KOPALNICE, ZAMENJA BRISAČE, MILA IN DRUGE HIGIENSKE PRIPOMOČKE. OČISTITI MORA HODNIKE IN JAVNE PROSTORE, NPR. HOTELSKE VEŽE, ZBRATI UMAZANO PERILO IN GA OČISTITI. DRŽATI SE MORA RUTINSKEGA NAČRTA ZA DOSEGO DOLOČENEGA POVPREČNEGA ČASA ČIŠČENJA. OSKRBNIK NAVADNO SOBE ŠE PREGLEDA, DA ZAGOTOVI USTALJENI STANDARD. SOBARICA/ČISTILKA, POSPRAVLJA IN ČISTI BIVALNE PROSTORE, TER OKOLICO HOTELA,ČISTI SANITARIJE,SOBE IN JIH PRIPRAVLJA ZA GOSTE V SKLADU S STANDARDI IN NAVODILI VODJE, MOŽNA ZAPOSLITEV ZA NEDOLOČEN ČAS IN ZA POLNI DELOVNI ČAS!, Osebnostne karakteristike: odgovornost, osebna urejenost, smisel za red in čistočo, komunikativnost, redoljubnost in dobra samo organiziranost, pripadnost ekipi, možnost zaposlitve za nedoločen čas in večje število ur., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 867 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 17/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 24.

Salario: mínimo 500.0 EUR (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: Avista Hotel Management, hotelirstvo in turizem d.o.o..

Dirección: Njegoševa cesta 6 K, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: POŽAR SABINA

Email: sabinaReemplazar por una arrobahotel-meksiko.si

Teléfono: 040 198 343.

Ver las 1,585 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.