Empleo de Profesionales del trabajo social en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Skupinski Habilitator - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Socialni delavci/socialne delavke, svetovalci/svetovalke.

Descripción de la oferta de trabajo:
SKUPINSKI HABILITATOR, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE POSEBNEGA PROGRAMA VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA, PROGRAMA VODENJA, VARSTVA IN ZAPOSLOVANJA POD POSEBNIMI POGOJI TER PROGRAMOV DEJAVNOSTI IN ZAPOSLITVE V INSTITUCIONALNEM VARSTVU, DRUGEGA STROKOVNEGA IN RAZVOJNO RAZISKOVALNEGA DELA TER VODENJE DOKUMENTACIJE, NAČRTOVANJE, ORGANIZIRANJE IN IZVAJANJE INDIVIDUALNIH, SKUPINSKIH IN INDIVIDUALIZIRANIH PROGRAMOV IN DEJAVNOSTI TER DEJAVNOSTI PROSTEGA ČASA, SODELOVANJE Z ZAKONITIMI ZASTOPNIKI IN ZAGOVORNIKI TER USTANOVAMI, VODENJE INTERDISCIPLINARNIH TIMSKIH OBRAVNAV, DRUGA DELA IN NALOGE PO NAVODILIH NADREJENEGA V SKLADU Z AKCIJSKIM NAČRTOM IN LETNIM DELOVNIM NAČRTOM. , Specialna in rehabilitacijska pedagogika, socialna pedagogika, likovna pedagogika, športna pedagogika in glasbena pedagogika s specialno pedagoško dok. Zahtevana: znanje slovenskega jezika, opravljen strokovni izpit, poznavanje dela z računalnikom v okolju Windows. Želena:vozniški izpit B kategorije, specialna znanja za delo z osebami s posebnimi potrebami, specialna znanja posameznih kreativnih področij.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 841 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 30.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: CENTER ZA USPOSABLJANJE, DELO IN VARSTVO DOLFKE BOŠTJANČIČ, DRAGA.

Dirección: DRAGA 1, 1292 IG.

Ver las 456 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social ofertadas.