SKUPINOVODJA - M/Ž. Spodnjeposavska. Eslovenia

Oferta de Supervisores de la construcción en Spodnjeposavska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de la construcción.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Rudarski nadzorniki/rudarske nadzornice, nadzorniki/nadzornice v predelovalnih dejavnostih in gradbeni nadzorniki/gradbene nadzornice : gradbeni nadzorniki/gradbene nadzornice.

Descripción de la oferta de trabajo:
DELOVODJA GRADBENIŠTVA ZA VISOKE GRADNJE, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40 ur, ORGANIZIRANJE IN VODENJE DELA V SKUPINI, DNEVNO RAZPOREJANJE DELOVNIH ZADOLŽITEV NA GRADBIŠČIH ZA SVOJO SKUPINO, VODENJE POTREBNIH EVIDENC ZA NAROČILA, IZDAJO IN PORABO MATERIALA ZA POTREBE NA GRADBIŠČU PREVZEM MATERIALA, KONTROLA KOLIČINE IN KVALITETE ZA POTREBE NA GRADBIŠČU, IZVEDBA RAZMER NA GRADBIŠČU, KONTROLIRANJE DELAVCEV SVOJE SKUPINE NA GRADBIŠČU O IZVAJANJU UKREPOV ZA ZAGOTAVLJANJE VARSTVA PRI DELU IN POŽARNEGA VARSTVA, V PRIMERU UGOTOVLJENIH NEPRAVILNOSTI USTREZNO UKREPANJE, PRIPRAVLJALNA DELA PRED ZAČETKOM DEL IN POSPRAVLJALNA DELA PO KONČANEM DELU, POZNAVANJE POSAMEZNIH VRST BLAGA , ZIDARSKA DELA (ZIDANJE STEN, LOČNIH ZIDOV,.. Z RAZLIČNIMI MATERIALI IZDELAVA ZUNANJIH IN NOTRANJIH OMETOV VGRADNJA KOVINSKIH PREDMETOV, OKEN, VRAT VGRAJEVANJE BETONA), DELA IZVEDBE KANALIZACIJE , POSTAVLJANJE IN DEMONTAŽA GRADBENIH ODROV, IZDELAVA, MONTAŽA IN DEMONTAŽA OPAŽEV, STROPNIH IN DRUGIH KONSTRUKCIJ, PRIPRAVA IN POLAGANJE TLAKOV, PRIPRAVA IN IZDELAVA MALTE, BETONA IN DRUGEGA PODOBNEGA MATERIALA ZA GRADBENIŠTVO, ŽELEZOKRIVSKA DELA (RAVNANJE, REZANJE, VEZANJE IN KRIVLJENJE ARMATUR IN MREŽ POSTAVLJANJE IN VSTAVLJANJE ARMATUR NA OBJEKTIH), HIDROIZOLACIJSKA DELA, IZKOPI IN DRUGA ZEMELJSKA DELA, ROČNI TRANSPORT GRADBENEGA MATERIALA, SPOROČANJE NADREJENEMU DELAVCU O OKVARAH IN POTREBNIH VZDRŽEVALNIH DELIH NA DELOVNI OPREMI, DOSLEDNO IZVAJANJE UKREPOV ZA ZAGOTAVLJANJE VARSTVA PRI DELU IN POŽARNEGA VARSTVA, DRUGA OPRAVILA V SKLADU Z AKTI, ORGANIZACIJSKIMI IN DELOVNIMI NAVODILI , slovenski jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Spodnjeposavska.

Ver 89 ofertas de trabajo en "Spodnjeposavska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 12/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: GRADBENIŠTVO IN PREVOZI JOŽEF KODRIČ S.P..

Dirección: Žadovinek 35 , 8273 LESKOVEC PRI KRŠKEM.

Contacto: KODRIČ JOŽE

Email: infoReemplazar por una arrobagip-kodric.si

Teléfono: 041 631 303.

Ver las 234 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de la construcción ofertadas.