Empleo de Operadores de autoelevadoras en Jihomoravský kraj (República Checa)

Skladník/skladnice - Expedient/ka, Skladníci, Obsluha Manipulačních Vozíků

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.
Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků.

Descripción de la oferta de trabajo:
PRACOVNÍ DOBA: ZKRÁCENÝ ÚVAZEK 6 hod, odpolední směny, pracovní týden od neděle do čtvrtka, jen odpolední směny cca 15 - cca 22hod Proč pracovat pro nás? Nabízíme…. - práci u úspěšného, prosperujícího a významného zaměstnavatele - dlouhodobou a stabilní práci se smlouvou na dobu neurčitou - širokou řadu možností využití zaměstnaneckých výhod Nabídka pro člověka, který …. - chce pracovat - je fyzicky zdatný, spolehlivý a práce ho baví - je trestně bezúhonný - chce se něco nového naučit Co budete dělat? - připravovat zboží podle objednávek k expedici - evidovat vychystané zboží - zajišťovat pravidelnou inventuru PODÍVEJTE SE NA NÁS: www.youtube.com – video „Vítej v týmu“ Zašlete životopis na email: zamestnaniReemplazar por una arrobahortim.cz Společnost Hortim-International, s.r.o. je na trhu jedna z největších importérů ovoce a zeleniny, která působí na českém trhu od roku 1993 a řadí se mezi společnosti s velkým obchodním významem. , Jiné výhody - Systém cafeteria - příspěvek na sport, kulturu, relax, stravenky

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 461 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 15000.0 CZK mínimo y 20000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Personální oddělení

Empresa: Hortim-International, spol. s r.o..

Contacto: Personální oddělení

Ver las 631 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.