Oferta de trabajo de Operadores de autoelevadoras en República Checa (Plzeňský kraj)

Skladník, Skladníci, Obsluha Manipulačních Vozíků

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.
Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků.

Descripción de la oferta de trabajo:
Náplň práce: - příjem a výdej materiálu ze skladu - manipulace s materiálem, zařazování materiálu do evidence - pořizování výdeje a převodek v PC, kontrola dodacích listů - expedice hotových zakázek, nakládka a vykládka vozidel, likvidace a třídění odpadu Požadavky: - platné oprávnění VZV výhodou, zkušenosti s řízením VZV podmínkou - schopnost práce na PC - spolehlivost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost Nabízíme: - práci ve stabilní a perspektivní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí - možnost nástupu ihned nebo dle dohody - zkušební doba 3 měsíce - pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s předpokladem na prodloužení na dobu neurčitou - příplatky za směnnost ( odpolední, noční) - příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění - příspěvek na závodní stravování, stravenky na noční směně - 5 týdnů dovolené - pravidelná roční revize mzdového ohodnocení Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 140 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/05/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 37.5.

Salario: mínimo 17500.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Veronika Dejová

Empresa: Typos, tiskařské závody, s.r.o..

Contacto: Veronika Dejová

Email: karieraReemplazar por una arrobatypos.cz

Teléfono: +420 377 193 392.

Ver las 639 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.