SKLADIŠČNIK - M/Ž. Spodnjeposavska. Eslovenia

Vacantes de Empleados de control de abastecimientos e inventario en Spodnjeposavska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario.
Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice v računovodstvu, knjigovodstvu, statistiki, financah, skladiščih, prometu, prodaji, nabavi ipd : Uradniki/uradnice v skladiščih, prometu, prodaji, nabavi ipd : Skladiščniki/skladiščnice ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
SKLADIŠČNIK, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, KOLIČINSKI IN KAKOVOSTNI PREVZEM BLAGA, ZLAGANJE BLAGA V SKLADIŠČU, VODENJE ZALOGE BLAGA, PREVERJANJE IZDAJE BLAGA, OCENJEVANJE IN PRIPRAVA NAROČIL ZA DOPOLNITEV ZALOG, IZDAJANJE BLAGA, VODENJE VSEH DOKUMENTOV V ZVEZI Z IZDANIM IN PREJETIM BLAGOM, SKRB ZA UREJENOST SKLADIŠČA IN OKOLICE IN VSA DELA PO NALOGU VODJE., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, angleški jezik razumevanje osnovno, govorjenje osnovno, pisanje osnovno, hrvaški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, želene lastnosti kot so zanesljivost, odgovornost s smislom za natančnost in urejenost prostorov, skrbnost, fleksibilnost, komunikativnost; delo z ljudmi..., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Spodnjeposavska.

Ver 88 ofertas de trabajo en "Spodnjeposavska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 07/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 1400.0 EUR (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: BV Maziva, trgovina na debelo, d.o.o..

Dirección: ILIRSKA ULICA 3 , 8257 DOBOVA.

Contacto: PAVLIN DARINKA

Email: financeReemplazar por una arrobabvmaziva.com

Teléfono: 49 78 616.

Ver las 963 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.