Ofertas de empleo en Polonia (Pomorskie) de Oficinistas generales

Sekretarz Szkoły

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Zakres podstawowych zadań: a) organizacja pracy i obsługa sekretariatu szkoły, b) prowadzenie bieżących spraw zgodnie z wymogami przepisów Ustawy o Systemie Oświaty, Prawa Oświatowego, przepisów wprowadzających prawo oświatowe, Karty Nauczyciela i Kodeksu Pracy związanych z funkcjonowaniem szkoły, c) obsługa petentów, d) prowadzenie i ewidencjonowanie korespondencji, e) prowadzenie spraw kadrowych wszystkich pracowników f) prowadzenie dokumentacji obiektu g) wprowadzanie danych do Systemu Informacji Oświatowej, h) przygotowanie i archiwizacja dokumentacji szkolnej związanej z procesem dydaktyczno-wychowawczym zgodnie z obowiązującymi przepisami, i) prawidłowe i terminowe sporządzanie zewnętrznych i wewnętrznych sprawozdań, j) terminowe wykonywanie doraźnie zleconych przez Dyrektora zadań wynikających z potrzeby zapewnienia prawidłowego funkcjonowania szkoły. Wymagane dokumenty: a) podanie o przyjęcie na stanowisko sekretarza szkoły b) list motywacyjny, c) życiorys(CV) z opisem przebiegu pracy zawodowej, d) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, e) kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie f) kserokopie świadectw pracy, g) oświadczenie o niekaralności, h) dodatkowe dokumenty potwierdzające kwalifikacje i umiejętności (kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach). Podanie o pracę i CV powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2016r. Nr 101,poz. 922). Wszystkie kserokopie dokumentów powinny być potwierdzone przez kandydatów za zgodność z oryginałem. Termin i miejsce składania dokumentów: wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w zaklejonej kopercie z napisem Nabór na stanowisko sekretarza szkoły osobiście w sekretariacie szkoły lub pocztą na adres Szkoły Podstawowej w Jantarze ul. Rybac

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 574 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 13/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2700.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Joanna Stachowska, tel.: 55-247-79-04

Empresa: Szkoła Podstawowa w Jantarze.

Dirección: Rybacka 66 b, 82-103 Stegna, Polska.

Contacto: Joanna Stachowska, tel.: 55-247-79-04

Teléfono: 247-79-04.

Ver las 794 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.