Búsqueda en República Checa (Jihočeský kraj) de Reguladores y operadores de máquinas herramientas

Seřizovač Pletacích Strojů, Seřizovači A Obsluha Ostatních Obráběcích Strojů (kromě Dřevoobráběcích)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas.
Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů.

Descripción de la oferta de trabajo:
Náplň práce: - V rámci kontrolních technologických postupů provádí kontrolní prohlídky strojního zařízení, které dokladuje podpisem. - Zajišťuje plánované preventivní prohlídky strojního zařízení. Zjištěné závady na základě protokolu preventivní prohlídky v určeném termínu odstraňuje. - Při nasazování nových osnov zodpovídá za správnou kompletaci a kontroluje jehelní a kladecí fontury. - Při změně druhu zodpovídá za správnost hustoty, šířky, vazby a napětí osnov dle výrobního předpisu a referenčního vzorku. - Zodpovídá za správné parametry výrobků (zboží). - Je povinen ovládat všechny typy strojů na svém úseku. - Dle stanovených mazacích plánů provádí kontrolu a doplňování olejových a tukových náplní ve strojích. - Provádí seřizování a vzorování na elektronicky řízených strojích. - Provádí rovnání jehelních fontur a přípravu jehel pro osnovní a rašlové stroje. - Pečuje o vysokozdvižný vozík či jiný manipulační prostředek, který používá pro práci. Jakékoliv poškození tohoto prostředku bez odkladu oznamuje svému nadřízenému zaměstnanci. Mzda: 18.000 -20.000,- Kč po zaučení VÝHODY: týden dovolené navíc, podnikové stravování KONTAKT: Hermanová Marie, tel.: 383315481, e-mail: marie.hermanovaReemplazar por una arrobaadient.com, Dovolená navíc

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 234 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 18000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Marie Hermanová

Empresa: Adient Strakonice s.r.o..

Contacto: Marie Hermanová

Email: marie.hermanovaReemplazar por una arrobaadient.com

Teléfono: +420 383 315 481.

Ver las 900 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.