SAMOSTOJNI STROKOVNI SODELAVEC VII/2 TEHNIČNI SODELAVEC - LABORANT -ŠIFRA DELOVNEGA MESTA 2012406 V KATEDRI ZA FIZIOLOGIJO - M/Ž

Trabajo en Eslovenia (Podravska) de Profesores de universidades y de la enseñanza superior

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de universidades y de la enseñanza superior : Profesores de universidades y de la enseñanza superior.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Univerzitetni in visokošolski učitelji/univerzitetne in visokošolske učiteljice : Univerzitetni in visokošolski učitelji/univerzitetne in visokošolske učiteljice.

Descripción de la oferta de trabajo:
VISOKOŠOLSKI STROKOVNI SODELAVEC, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, POMOČ PRI DELU Z IZOLIRANIMI ORGANI, TKIVI IN CELICAMI, ROKOVANJE Z LABORATORIJSKIMI ŽIVALMI, SKRB ZA HLEVČEK, NABAVO, RAZPLOD, GENOTIPIZACIJO, ČISTOČO, ŽIVLJENJSKE POGOJE, MONITORING IN INŠPEKCIJSKE PREGLEDE , POMOČ PRI DRUGEM STROKOVNEM, PEDAGOŠKEM IN ZNANSTVENO-RAZISKOVALNEM DELU NA KATEDRI, PRIPRAVLJANJE MATERIALOV IN NAPRAV ZA IZVEDBO VAJ IN RAZISKOVALNIH NALOG. IZVAJANJE MERITEV IN TESTIRANJ, ZBIRANJE IN UREJANJE LITERATURE TER PERIODIKE. GRAFIČNO OBLIKOVANJE, OPRAVLJANJE RAČUNALNIŠKIH OBDELAV, ANKETIRANJE IN ZBIRANJE PODATKOV. SODELOVANJE PRI PEDAGOŠKEM PROCESU, IZVEDBI VAJ IN RAZISKOVALNIH NALOG. PRIPRAVLJANJE GRADIV ZA IZVEDBO SEMINARSKIH VAJ ŠTUDENTOV. PRIKAZOVANJE FILMOV, POSNETKOV, DEMONSTRIRANJE UPORABE RAČUNALNIŠKIH PROGRAMOV. ORGANIZIRANJE POPRAVIL IN TEKOČE VZDRŽEVANJE DELOVNIH PRIPRAV. NABAVLJANJE IN VZDRŽEVANJE ZALOG POTREBNIH MATERIALOV IN PRIPOMOČKOV. VODENJE EVIDENC IN DRUGIH ADMINISTRATIVNIH OPRAVIL ZA ORGANIZACIJSKO ENOTO., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, OPRAVLJEN IZPIT IZ VARSTVA PRI DELU IN VARNEGA DELA V LABORATORIJU

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 392 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: UM; UM, MF.

Dirección: Taborska ulica 8 , 2000 MARIBOR.

Contacto: LOZEJ IRIS

Email: iris.lozejReemplazar por una arrobaum.si

Teléfono: 02 2345832.

Ver las 507 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de universidades y de la enseñanza superior : Profesores de universidades y de la enseñanza superior ofertadas.