Contrato en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Economistas

Samostojni Analitik - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Ekonomisti/ekonomistke.

Descripción de la oferta de trabajo:
EKONOMIST ZA BANČNIŠTVO IN FINANCE, poskusno delo 6 mesecev, Določen čas oz. vrnitve delavke s porodniškega dopusta, polni delovni čas, 40 ur, IZDELOVANJE ANALIZ, POROČIL IN OCEN, KOORDINIRANJE IN IZDELOVANJE LETNEGA PLANA ZA POSAMEZNA PODROČJA BANKE, PRIPRAVLJANJE POROČIL IN ANALIZ ZA RAZLIČNE UPORABNIKE IN RAVNI ODLOČANJA, RAZVIJANJE METODOLOGIJ ZA KREIRANJE PODATKOVNIH BAZ, VSEBINSKO REVIDIRANJE BILANC PODJETIJ, BANK IN DRUGIH KOMITENTOV, RAZVIJANJE MODELOV ZA ODLOČANJE, UGOTAVLJANJE BONITETE KOMITENTA, KOORDINIRANJE IN VODENJE TIMOV, MENTORSTVO IN PRENOS ZNANJ, KOORDINIRANJE, NADZOR IN SPREMLJANJE DELOVNEGA PROCESA, SODELOVANJE V PROJEKTNIH IN DELOVNIH SKUPINAH. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Izraženost naslednjih kompetenc: zanesljivost in odgovornost, etičnost, samoiniciativnost, usmerjenost na stranko, sodelovanje z drugimi, izvirnost, analitično mišljenje, pisna komunikacija, raziskovanje, celovit pregled, iznajdljivost, osebna stabilnost, prilagodljivost, prizadevnost / vztrajnost, reševanje problemov, samostojnost. Prijavi je potrebno priložiti Potrdilo o nekaznovanosti, Potrdilo, da kandidat ni v kazenskem postopku. Prijave sprejemamo le na www.nlb.si / O banki / Iskalci zaposlitve / Prosta delovna mesta .

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 843 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 20/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: NOVA LJUBLJANSKA BANKA D.D., LJUBLJANA.

Dirección: Trg republike 2 , 1000 LJUBLJANA.

Ver las 84 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.