Samostatná účetní, Odborní účetní všeobecní

Trabajo en República Checa (Hlavní město Praha) de Tenedores de libros

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti financí, matematiky a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce : HOTEL NYX Prague, Panská 1308/9, 110 00 Praha 1 Způsob prvního kontaktu : telefonicky na č. 601 562 658 v pracovní dny 9,00 - 17,30 hodin nebo e-mailem - lenka.bizkovaReemplazar por una arrobaleonardo-hotels.com Kontaktní osoba : paní Lenka Bízková Upřesňující informace : POŽADUJEME : pečlivost, samostatnost, znalost podvojného účetnictví a legislativy, vzdělání ekonomického směru, znalost práce na PC (Microsoft Office) PRACOVNÍ NÁPLŇ : účtování přijatých faktur, (tuzemsko i zahraničí), zpracování bankovních výpisů, zpracování dobropisů, účtování zápočtů a ostatních účetních dokladů, příprava příkazů k úhradě, rozúčatování platebních karet a bankovních převodů, vedení pokladny, znalost programu POHODA výhodou, logické myšlení, důraz na detail a vztah k práci s čísly, aktivní přístup k plnění zadaných úkolů, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, pokročilá znalost MS Office - zejména Excel ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : podnikové stravování, zaměstnanecké benefity, zázemí silné a stabilní společnosti

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 266 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 23000.0 CZK mínimo y 25000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Lenka Bízková

Empresa: Fattal Leonardo Prague s.r.o..

Contacto: Lenka Bízková

Email: lenka.bizkovaReemplazar por una arrobaleonardo-hotels.com

Teléfono: +420 601 562 658.

Ver las 711 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros ofertadas.