Samodzielna księgowa. Łódzkie. Polonia

Empleo en Polonia (Łódzkie) de Contables

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables.
Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw finansów : Księgowi.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Księgowanie faktur kosztowych i magazynowych, ksiegowanie wyciągów bankowych (PLN i walutowych), obsługa dokumentacyjna i księgowa majątku trwałego i wyposażenia, wprowadzanie dokumentów do płatności w systemie bankowym.Rozliczanie różnic kursowych, prowadzenie kasy, sporządzanie raportów kasowych, rozliczanie i uzgadnianie rozrachunków. Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne; wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - pożądane - inne zawody: Księgowy, staż: 3 lat - konieczne - pozostałe: Pracodawca wymaga od kandydata dobrej znajomości prawa podatkowego, odpowiedzialności, samodzielności, rzetelności, komunikatywności oraz umiejętności pracy pod presją czasu. Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej 1-go Maja 1A Rawa Mazowiecka 96200 - wymagane dokumenty: Skierowanie, CV - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Łódzkie.

Ver 270 ofertas de trabajo en "Łódzkie" (Polonia).

Fecha de inicio: 15/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 4000.0 PLN mínimo y 4000.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
PAULINA KLIMASZEWSKA, tel.: 468144051

Ver las 329 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables ofertadas.