ROZŠIŘUJEME PRODEJNÍ TÝM PRO ZAHRANIČÍ, Obchodní zástupci

Oferta de Representantes comerciales en Pardubický kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Obchodní zástupci.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce: Dolní Dobrouč č.p. 401, 561 02 Dolní Dobrouč Jako posily našich prodejních týmů přijmeme: - Vedoucí prodejní skupiny suroviny - Specialista prodeje se zaměřením na kosmetické suroviny - Specialista prodeje se zaměřením na API - Specialista prodeje se zaměřením na hojení ran Klíčové úkoly: - Rozšiřování prodejních sítí na zahraničích trzích - Technická podpora klientů - Koordinace vývojových projektů pro klienty - Monitoring a analýza konkurence na zahraničních trzích - Prezentace produktů na veletrzích - Rozložení pracovních aktivit: 80% in house; 20% v terénu Požadujeme: - VŠ vzdělání přírodovědného směru (ideálně biologie, farmacie, chemie) - Aktivní znalost anglického jazyka úroveň B2 a vyšší - využití na denní bázi - Vynikající prezentační a komunikační dovednosti - Praxe v oblasti prodeje na B2B trzích vítána! - Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič Pružná pracovní doba s možností maximálního sladění pracovních a osobních aktivit, Podpora odborného vzdělávání a osobního rozvoje, Prodejní bonusy vázané na výkon, Po 1. roce 5. týden dovolené, Zázemí stabilní společnosti s tradicí vice než 25 let na světových trzích, Stravování v areálu firmy s příspěvkem, Příspěvek na dětskou rekreaci, Sleva na firemní produkty, Bezúročné půjčky na bydlení, Firemní byty, pomoc při zajištění ubytování Kontakt: e-mailem zaslat životopis

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Pardubický kraj.

Ver 195 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: Si.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: 25000.0 CZK mínimo y 50000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. Vítězslav Řešátko

Empresa: Contipro a.s..

Contacto: Mgr. Vítězslav Řešátko

Email: resatkoReemplazar por una arrobacontipro.com

Teléfono: +420 465 519 561.

Ver las 1,827 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.