Robotnik w centralnej sterylizatorni. Pomorskie. Polonia

Vacante en Polonia (Pomorskie) de Peones de la industria manufacturera

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.
Pracownicy przy pracach prostych : Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie : Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle : Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Wydawanie materiałów sterylnych w elektronicznym systemie T-Doc, transport sterylnych wyrobów medycznych z centralnej sterylizatorni do poszczególnych komórek organizacyjnych szpitala i przychodni, obsługa myjni kontenerowej w strefie brudnej, odbiór skażonych narzędzi z oddziałów szpitalnych i przychodni oraz dostarczanie ich do centralnej sterylizatorni,obsługa centralnego systemu dozowania środków dezynfekcyjnych,prawidłowa, kompleksowa obsługa systemu T-Doc,przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji zintegrowanego SZJ,przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - pozostałe: wykształcenie średnie/zawodowe,bardzo dobry stan zdrowia,podstawowa znajomość obsługi komputera, motywacja do pracy , samokształcenia, uzupełnienia kwalifikacji wymaganych do pracy w CS,elastyczność , samodzielność i odpowiedzialność w działaniu,umiejętność pracy w zespole, pracodawca oferuje umowę o pracę,stabilne warunki zatrudnienia,narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań,pracę w bardzo nowoczesnej technologii,pracę w zespole ambitnych profesjonalistów,możliwość doskonalenia zawodowego, a po uzupełnieniu brakujących kwalifikacji przesunięcie na stanowisko operatora ciśnieniowych urządzeń sterylizujących, praca w godzianch 7-19, 19-7 od pn-niedz według grafiku.Miejsce pracy: Gdańsk.Kontakt:rekrutacjaReemplazar por una arrobacopernicus.gda.pl z dopiskiem REKRUTACJA ROBOTNIK D1.110.14.2017 Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Gdański Urząd Pracy 3 Maja 9 Gdańsk 80802 - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 552 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 07/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 2000.0 PLN mínimo y 2000.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Agnieszka Adamczyk, tel.: 587325347, email: aadamczykReemplazar por una arrobapup.gda.pl

Ver las 901 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.