Reklamációs ügyintéző (minőségügyi reklamációs ügyintéző)

Demanda en Hungría (Eszak-Magyarorszag) de Agentes de servicios comerciales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Üzleti szolgáltatásokat nyújtók : Máshová nem sorolható üzleti szolgáltatásokat nyújtók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Knaus Tabbert Kft. Reklamációs ügyintéző munkatársat keres nagyoroszii munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.03.20 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 2645 Nagyoroszi, Fő út 112., Önéletrajz küldése e-mailben a: petraReemplazar por una arrobaknaus.hu címre, ill. telefonon: 20/771-7295. Juttatások:Étkezési utalvány, További információ:Elvárás: felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word,Excel,levelezőrendszer,képszerkesztő). Jó kommunikációs készség, tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban. Adminisztrációban szerzett tapasztalat és műszaki alapképzettség előny. Munkaidő: 6:00-14:00-ig.

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Magyarország.

Ver 414 ofertas de trabajo en "Eszak-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/03/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 200000.0 HUF mínimo y 300000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Knaus Tabbert Kft..

Dirección: 2645 Nagyoroszi, Fő út 112..

Contacto: Kovács Márkus Petra

Email: petraReemplazar por una arrobaknaus.hu

Teléfono: (20) 771-72-95.

Ver las 189 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de servicios comerciales : Agentes de servicios comerciales no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.