Referentka studijního oddělení, Personální referenti

Contrato de Empleados del servicio de personal en Hlavní město Praha (República Checa)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Empleados del servicio de personal.
Úředníci : Ostatní úředníci : Ostatní úředníci : Personální referenti.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Smíchov, 150 00, Vltavská č.p. 585/14 Kontakt: Nikolskaja Martina Ing., tel.: 595228100, e-mail: martina.nikolskajaReemplazar por una arrobavspp.cz Informace o pracovním místě: - odpovědnost za vedení agendy studijního oddělení - odpovědnost za administrativní procesy s přiděleným segmentem studentů v návaznosti na platné interní předpisy - odpovědnost za administrativní přípravu přijímacího řízení, státních závěrečných zkoušek a jiných akademických aktů Požadujeme: - středoškolské vzdělání - uživatelskou znalost PC (MS Windows, Excel) - organizační schopnosti - reprezentativní vystupování a komunikativnost - pečlivost a zodpovědný přístup k administrativě - vítána znalost vysokoškolského prostředí a zákona o vysokých školách Nabízíme: - stabilní, zajímavou a odpovědnou práci na plný úvazek - zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/důchodové pojištění, příspěvek na životní pojištění, zvýhodněné zaměstnanecké mobilní tarify i pro rodinné příslušníky) - odpovídající finanční ohodnocení Do výběrového řízení doložte nejpozději k datu 22. 8. 2017: - strukturovaný životopis - doklad o dosaženém vzdělání Nástup dle dohody: září 2017 Kontaktní osoba: Ing. Martina Nikolskaja, tel: 739587589 Vysoká škola podnikání a práva, a. s., Michálkovická 1810 /181, 710 00 Ostrava - Slezská Ostrava Přihlášku zašlete e-mailem či poštou nejpozději do 22. 8. 2017 Nabízíme: - stabilní, zajímavou a odpovědnou práci na plný úvazek - zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/důchodové pojištění, příspěvek na životní pojištění, zvýhodněné zaměstnanecké mobilní tarify i pro rodinné příslušníky)

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 245 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 17/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 20000.0 CZK mínimo y 24000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Martina Nikolskaja

Empresa: Vysoká škola podnikání a práva, a.s..

Contacto: Ing. Martina Nikolskaja

Email: martina.nikolskajaReemplazar por una arrobavspp.cz

Teléfono: +420 595 228 100.

Ver las 140 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Empleados del servicio de personal ofertadas.